Volné pracovní pozice

Aktuálně hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

Webdesign (UI/UX)
Po kliknutí se zobrazí více informací.

Webdesign (UI/UX)

Možnost kompletně pracovat vzdáleně, práce na DPP, vhodné pro studenty

Hledáme šikovného webdesignera nebo webdesignerku (UI & UX) na dlouhodobou spolupráci. Budeš s námi tvořit nové moderní webové stránky i se podílet na údržbě stávajících. Vzhledem k možnosti kompletně pracovat vzdáleně bez nutnosti pravidelného dojíždění k nám do Plzně a téměř 100% flexibilní pracovní době je tato pozice mimořádně vhodná i pro studenty (středních a vysokých škol). Práce na DPP.

Co bude tvou náplní práce:


Co požadujeme?


Práce z domova. Jak to u nás funguje?

Tvá práce, od zadání přes konzultace až po finální zhotovení, může probíhat online a Ty tak nebudeš trávit drahocený čas na cestách. Jednou za čas společně projdeme hotovou práci, probereme detaily a domluvíme se na dalším ubírání projektu, ale pokud dodržíš domluvené termíny, tak je čistě na tobě, jak si svou práci v čase rozvrhneš.

Pokud ti ale práce z domova nevyhovuje a jsi z Plzně (nebo budeš mít cestu kolem), naše kancelář (s výbornou kávou i drobným občerstvením) je Ti plně k dispozici.


Co nabízíme?

...a hlavně, jsme malá fima plná mladých lidí, kde každý člen teamu je důležitý a je ho slyšet. Jsme odhodlaní čelit novým výzvám a pomáhat našim zákazníkům prorazit na online trhu. Po práci si občas zahrajeme hry na LAN party, vyřádíme se na laser game nebo jednoduše zajdeme na pivo. Věřím, že mezi nás zapadneš :).


Přidáš se k nám do teamu?

Pokud tě naše nabídka zaujala a máš zájem o více informací, neváhej nás kontaktovat! Prosíme o zaslání stručného životopisu a ukázky tvé práce.

Lukáš Vlček

Lukáš Vlček

jednatel

Email: vlcek@net-inout.cz
Telefon: +420 731 590 507

Kontakt

point

Sídlo společnosti
net-inout s.r.o.
Polní 525
Štěnovice
332 09
Česká republika

mail

mail@net-inout.cz

DIČ Bankovní spojení
066 21 236 CZ06621236 64224644/5500