Volné pracovní pozice

Aktuálně hledáme nové kolegy na následující pozice:

Frontend vývojář (ideálně se zkušeností s Reactem)

Plzeň, Částečný pracovní úvazek (přibližně 20 hodin týdně), možnost práce z domova, vhodné i pro studenty

Hledáme šikovného frontend vývojáře nebo vývojářku na dlouhodobou spolupráci. Náplní tvé práce bude převážně vývoj moderních webových aplikací za použití technologií React (nejčastěji v kombinaci s frameworkem Next.js + TypeScript). Společnost net-inout s.r.o. se zabývá jak zakázkovým vývojem, tak vývojem vlastních řešení nabízených formou Software as a Service (SaaS), budeš se podílet na vývoji pro oba tyto typy vývoje a získáš tak mnoho nových zkušeností.

Nepoužíváme žádné dinosauří technologie, s nutností podpory prehistorických verzí IE se u nás nesetkáš.

Jsme malá společnost. Dostaneš se tak k mnoha zajímavým činnostem, nedostaneš konkrétní popis implementace, budeš se podílet na návrhu řešení a do práce budeš mít možnost vložit své nápady.

Hledáme vývojáře/ku s chutí zkoušet nové věci a dále se rozvíjet. Znalost konkrétních technologií či dosažené vzdělání u nás není podmínkou, rádi tě vše potřebné naučíme.

Náplň práce:

  • Vývoj webových aplikací
    • Podílení se na návrhu řešení (ať už u zakázkového vývoje, tak u SaaS)
    • Vývoj a údržba moderních webových aplikací, převážně v technologii React (Nuxt.js + TypeScript)
  • V případě, že budeš mít zájem, můžeš se podílet i na vývoji mobilních aplikací v technologii React Native (obvykle +Expo):

Požadujeme:

  • Alespoň základní zkušenosti s vývoj webových aplikací v nějakém JS frameworku (React, Vue.js, Angular). Práci s používanými technologiemi tě rádi naučíme.
  • Pokročilou znalost HTML, CSS a JS
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Cit pro UI/UX (u složitějších aplikací spolupracujeme s grafiky, nicméně základní cit pro barvy a rozmístění prvků je rozhodně značnou výhodou)
  • Pečlivost a spolehlivost

Výhodou:

  • Pokročilejší znalost React
  • Zkušenost s vývojem mobilních aplikací (ideálně React Native)
  • Zkušenost s využíváním REST API nebo GraphQL
  • Znalost Git, Docker

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení odvíjející se od tvých schopností a zkušeností
  • Práci na zajímavých projektech v příjemném prostředí mladých lidí s chutí zkoušet nové věci
  • Vysoce flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Možnost osobního rozvoje a získání dalších zkušeností s vývojem frontendu

...a hlavně, jsme malá fima plná mladých lidí, kde každý člen teamu je důležitý a je ho slyšet. Jsme odhodlaní čelit novým výzvám a věříme, že Ty nám s tím pomůžeš. Po práci si občas zahrajeme hry na LAN party, vyřádíme se na laser game nebo jednoduše zajdeme na Kofolu/pivo ...teda až to zase půjde.

Přidáš se k nám do teamu?

Pokud Tě naše nabídka zaujala a máš zájem o více informací, neváhej nás kontaktovat!
Prosíme o zaslání stručného životopisu (CV) a ukázky Tvé práce na email

a my se ti ozveme (opravdu...).