Mobilní aplikace

Vytváříme mobilní aplikace, které zefektivní Vaše podnikání.

Vyvíjíme mobilní aplikace

Vnitropodnikové aplikace

Vnitropodnikové aplikace

Vytvoříme aplikaci, která zefektivní a zrychlí Vaše interní procesy. Třeba digitalizace dokumentů, načítání informací o produktech nebo hodnocení zaměstnanců
Prezentační aplikace

Prezentační aplikace

Aplikace, které Vašim zákazníkům pomáhají se zorientovat. Například programy a mapky festivalů a konferencí nebo informace o exponátech v muzeu
Zákaznické účty

Zákaznické účty

Umožněte svým zákazníkům spravovat svůj účet i z mobilu. Věrnostní programy, informace o smlouvách, zárukách a pojištění, objednávky nebo třeba termíny doručení
E-Commerce

E-Commerce

Notifikujte své zákazníky o plánovaných slevových akcích, získejte přehled o skladových zásobách, nebo umožněte svým zákazníkům pohodlné nakupování i z mobilu či tabletu.
Terminálové provozy

Terminálové provozy

Aplikace sloužící například jako výdejní nebo objendávací terminál v jídelnách, aplikace pro zaznamenání docházky nebo třeba také aplikace pro zaznamenání sportovních výsledků

Spolupráce s námi Vás bude bavit

Seznámíme se s Vašimi potřebami

Než se pustíme do práce, důkladně se seznámíme s Vašimi potřebami a prostředím, ve kterém se bude aplikace používat. Díky tomu Vám navrhneme aplikaci, která předčí Vaše očekávání.

Agilní způsob vývoje

Málokdy se povede vše naplánovat na začátku do posledního detailu. Především u větších projektů proto postupujeme agilním způsobem, kdy má klient průběžně možnost do vývoje zasahovat a řešit další vylepšení.

Propojení mobilní a webové aplikace

Máme bohaté zkušenosti nejen s vývojem mobilních aplikací, ale také webových systémů. Jsme proto schopni navrhnout řešení, které bude využívat to nejlepší z obou světů.

Za svojí prací si stojíme

Kvalitní vývoj je pro nás prioritou. Proto nabízíme nadstandardní záruku, kdy jsme i po předání projektu připraveni zdarma opravovat případné chyby, které se vyskytnou v souvislosti s používáním.

Domluvme se na nezávazné konzultaci. Zdarma.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

1.

Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás s přibližným popisem plánovaného projektu. Domluvíme si schůzku, kde společně nezávazně a zdarma probereme veškeré podrobnosti a očekávaný postup případné realizace.

2.

Analýza možností vývoje

Zanalyzujeme možnosti vývoje, vybereme vhodné technologie a připravíme pro Vás základní návrh cenové kalkulace. Pokud nám dáte zelenou, začneme pracovat na realizaci zakázky dle Vašich představ.

3.

Pravidelné konzultace

Vývoj větších projektů u nás probíhá agilně, pravidelně se zákazníkem konzultujeme aktuální stav aplikace a řešíme další vylepšení.

4.

Předání aplikace

Po doladění veškerých detailů Vám aplikaci předáme, zaškolíme Vaše zaměstnance a pomůžeme Vám s nasazením do ostrého provozu.

Jsme připraveni na aplikaci pracovat i po jejím předání, od drobných úprav až po velká rozšíření. Za naší prací si stojíme, proto nabízíme nadstandardní záruku a zdarma opravujeme veškeré případné chyby, které se projeví při používání aplikace.