Monitoring a vizualizace pohybu vozidel

Pro náročné zákazníky, kteří očekávají více než krabicový software

Společností zabývajících se sledováním vozidel je na trhu spousta. Nenabízíme další krabicové řešení, připravíme aplikace na míru Vašim požadavkům.

Každá společnost od sledování vozidel očekává něco jiného. Díky rozsáhlým zkušenostem v oblasti zakázkového vývoje aplikací a dlouhodobému vývoji a provozování systému sledování vozidel pro naše zákazníky dokážeme základní a spolehlivý systém upravit na míru Vašemu podnikání.

Připravíme vizualizace jízd pro zakázky či projekty, vytvoříme přehled a plánování jízd pro kyvadlovou dopravu nebo třeba zajistíme monitoring vozidel pro dispečink taxislužby.

Základní funkce

...ke kterým přidáme vše, co budete potřebovat

GPS sledování

Sledování vozidel v reálném čase

Zařízení ve vozidle pravidelně posílají svou polohu, kterou systém dále zpracovává a v reálném čase zobrazuje uživateli na mapě.
Kniha jízd

Kniha jízd

Ušetřete čas ručním psaním knihy jízd. Systém Vám ji bude psát za Vás a kromě dostupnosti v aplikaci ji můžete dostávat třeba měsíčně na Váš email.
Náklady pod kontrolou

Náklady pod kontrolou

Díky našemu systému budete mít pod kontrolou veškeré náklady související s provozem vozového parku. Kromě tankování (které si zvládneme automaticky načíst z různých formátů) umožníme zadat i další náklady (třeba za servis).
Povolený prostor

Povolený prostor

Mohou se některá vozidla pohybovat pouze ve vyhrazeném prostoru? Při jeho opuštění ihned dostanete notifikaci (pomocí sms či emailem).
Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

S naším systémem máte přehled ať jste kdekoliv. Všechny důležité informace se dozvíte přímo v mobilní/tabletové aplikaci.

Spolupráce s námi Vás bude bavit

Seznámíme se s Vašimi potřebami

Nejprve se důkladně seznámíme s Vašimi potřebami, možnostmi i prostředím, ve kterém budete systém používat. Díky tomu dokážeme vše navrhnout tak, aby vše předčilo Vaše očekávání.

Máme bohaté zkušenosti

Zakázkovému vývoji aplikací a systémů se věnujeme již několik let a máme za sebou mnoho úspěšně dokončených projektů. Díky tomu víme, jak efektivně a udržitelně upravovat systémy pro jednotlivé zákazníky.

Vyzkoušený základ

Systém sledování vozidel jsme dlouhodobě vyvíjeli a provozovali pro jednoho zákazníka. Jsme přesvědčeni, že podobný systém ale ocení více společností na českém trhu, proto jsme připraveni systém poskytnout více zákazníkům.

Za svojí prací si stojíme

Kvalitní a udržitelný vývoj je pro nás absolutní prioritou. Všechny části systému intenzivně monitorujeme a proaktivně a v co nejkratším čase řešíme všechny případné problémy.

Domluvme se na nezávazné konzultaci. Zdarma.