Webové aplikace

Pomůžeme Vám digitalizovat a optimalizovat firemní procesy.

Pomůžeme Vám

Mít přehled

Mít přehled

Přehled o tom, co se děje, je důležitý. Webový systém může sloužit jako „nástěnka“, kde přehledně uvidíte všechny důležité informace (získané z jiných částí Vašeho podnikání nebo například z mobilních telefonů).
Digitalizovat procesy

Digitalizovat procesy

Data v digitální podobě umožňují následnou analýzu a zpracování přehledů. Pomůžeme Vám s jejich získávání, uchováváním i zobrazením.
Komunikovat s dalšími aplikacemi

Komunikovat s dalšími aplikacemi

Vytváříme aplikace, které si rozumí s dalšími systémy. Vyhnete se tak otravnému přepisování dat z jednoho systému do druhého.

Spolupráce s námi Vás bude bavit

Seznámíme se s Vašimi potřebami

Než se pustíme do práce, důkladně se seznámíme s Vašimi potřebami, možnostmi i prostředím, ve kterém se bude aplikace používat. Díky tomu jsme přesvědčeni, že dokážeme navrhnout aplikaci, která předčí Vaše očekávání.

Agilní způsob vývoje

V průběhu vývoje s Vámi budeme funkcionalitu a provedení aplikace pravidelně konzultovat. Zároveň od nás dostanete přístup k testovacím verzím a i v průběhu vývoje budeme v kontaktu s lidmi, co budou aplikaci používat.

Propojení mobilní a webové aplikace

Máme bohaté zkušenosti nejen s vývojem webových aplikací, ale také mobilních aplikací. Jsme proto schopni navrhnout řešení, které bude využívat to nejlepší z obou světů.

Za svojí prací si stojíme

Kvalitní vývoj je pro nás prioritou. Proto nabízíme nadstandardní záruku, kdy jsme i po předání projektu připraveni zdarma opravovat případné chyby, které se vyskytnou v souvislosti s jeho používáním.

Domluvme se na nezávazné konzultaci. Zdarma.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

1.

Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás s přibližným popisem plánovaného projektu. Domluvíme si schůzku, kde společně nezávazně a zdarma probereme veškeré podrobnosti a očekávaný postup případné realizace.

2.

Analýza možností vývoje

Zanalyzujeme možnosti vývoje, vybereme vhodné technologie a připravíme pro Vás základní návrh cenové kalkulace. Pokud nám dáte zelenou, začneme pracovat na realizaci zakázky dle Vašich představ.

3.

Pravidelné konzultace

Vývoj větších projektů u nás probíhá agilně, pravidelně se zákazníkem konzultujeme aktuální stav aplikace a řešíme další vylepšení. Zároveň od nás dostanete přístup k testovacím verzím a i v průběhu vývoje budeme v kontaktu s lidmi, co budou aplikaci používat.

4.

Předání aplikace

Po doladění veškerých detailů Vám aplikaci předáme, zaškolíme Vaše zaměstnance a pomůžeme Vám s nasazením do ostrého provozu.

Jsme připraveni na aplikaci pracovat i po jejím předání, od drobných úprav až po rozsáhlá rozšíření. Za naší prací si stojíme, proto nabízíme nadstandardní záruku a zdarma opravujeme veškeré případné chyby, které se projeví při používání aplikace.