Zakázkový vývoj software

Aplikace a systémy přesně podle vašich představ

Webové aplikace

Informační a vnitropodnikové systémy, evidenční systémy různých druhů, zakázková e-commerce řešení.

Desktopové aplikace

Informační a evidenční systémy, administrační či vizualizační aplikace... Nativní aplikace pro Windows i multiplatformní aplikace pro Windows a Linux

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace pro Android i iOS, vnitropodnikové systémy, napojení na webové aplikace a služby. Aplikace vyvíjíme především na platformě React Native a Xamarin.

Terminálové aplikace

Zakázkový vývoj docházkových systémů, systémů pro stravování (jídelny, restaurace), pokladní systémy.

Webové služby a API

Webové služby pro předávání a synchronizaci dat mezi jednotlivými systémy.

Proč aplikaci od nás?

Plný servis v prémiové kvalitě

Postaráme se o všechny etapy životního cyklu projektu, od plánování a analýzy přes návrh a implementaci po testování a finální nasazení hotového softwaru.


Zakládáme si na naprosté spokojenosti zákazníků i po předání softwaru, proto jsme připraveni i na následnou údržbu dodaného řešení s možností budoucích úprav a vylepšení za férovou cenu.


Věříme, že pro dlouhodobě úspěšné fungování projektu je potřeba dokonale pochopit zákazníkovy potřeby. Proto se před začátkem vývoje software důkladně seznámíme s Vaším problémem a společností a při následném vývoji pečlivě zvažujeme zasazení konkrétních požadavků do kontextu Vašich potřeb a nedržíme se pouze slepě původní specifikace požadavků.

Flexibilita a proklientský přístup

Jako malá společnost jsme schopni velmi rychle reagovat na změny. Na změny požadavků v průběhu vývoje jsme připraveni a vycházíme klientům maximálně vstříc.

Každý projekt je jedinečný, a tak k němu také přistupujeme. V závislosti na charakteru a velikosti projektu volíme po dohodě se zákazníkem vhodné technologie i vhodný způsob projektového řízení.


Jsme si vědomi toho, že stanovit přesné požadavky před začátkem vývoje je velice obtížný (a občas až nemožný) úkol, proto se zákazníkem v průběhu vývoje aktivně komunikujeme a kontultujeme s ním vytvořené prototypy či funkční části systému.


Pracujeme s nejlepšími technologiemi na trhu

C-Sharp
.NET Core
React
Vue.js
Javascript
Html
Microsoft SQL server
Java
electron app
MariaDB

Jak to u nás funguje?

1

Kontaktujte nás s přibližným popisem plánovaného projektu. Domluvíme si schůzku, kde společně nezávazně a zdarma probereme veškeré podrobnosti a očekávaný postup případné realizace.

2

Zanalyzujeme možnosti vývoje, vybereme vhodné technologie a připravíme pro Vás základní návrh cenové kalkulace. Pokud nám dáte zelenou, začneme pracovat na realizaci zakázky dle Vašich představ.

3

V průběhu vývoje s Vámi budeme aktivně komunikovat a konzultovat důležité milníky. Konkrétní způsob připomínkování (či vývoje na etapy) řešíme vždy v závislosti na velikosti projektu po předchozí domluvě.

4

Před předáním aplikace ji vždy pečlivě otestují naši testeři a ve spolupráci s Vámi doladíme případné závěrečné chyby a nedostatky. Hotovou aplikaci poté předáme a pomůžeme s jejím nasazením.

Jsme připraveni na nové výzvy!

Rádi se pustíme i do Vašeho projektu

Nechte nám vzkaz

Mám zájem o: