Zakázkový vývoj software

Vytvoříme software na míru Vašim potřebám i možnostem.

Kromě mobilních a webových aplikací se zabýváme také

Reklamní a informační tabule

Reklamní a informační tabule

Vyvíjíme aplikace pro snadný provoz a synchronizaci reklamních a informačních tabulí. Nabízíme na míru upravené aplikace pro použití ve výlohách obchodů či poboček nebo třeba pro tvorbu informačních tabulí uvnitř budov.
Terminálové provozy

Terminálové provozy

Vyvíjíme a provozujeme (především pro naší službu ESTIMAS) terminálové aplikace pro evidenci docházky. Máme ale také zkušenosti s jídelními terminály v oblasti gastronomie.

A rádi si pustíme i do Vašeho projektu, ať je jakýkoliv.

Spolupráce s námi Vás bude bavit

Seznámíme se s Vašimi potřebami

Než se pustíme do práce, důkladně se seznámíme s Vašimi potřebami, možnostmi i prostředím, ve kterém se bude aplikace používat. Díky tomu jsme přesvědčeni, že dokážeme navrhnout aplikaci, která předčí Vaše očekávání.

Agilní způsob vývoje

V průběhu vývoje s Vámi budeme funkcionalitu a provedení aplikace pravidelně konzultovat. Zároveň od nás dostanete přístup k testovacím verzím a i v průběhu vývoje budeme v kontaktu s lidmi, co budou aplikaci používat.

Propojení mobilní a webové aplikace

Máme bohaté zkušenosti nejen s vývojem webových aplikací, ale také mobilních aplikací. Jsme proto schopni navrhnout řešení, které bude využívat to nejlepší z obou světů.

Za svojí prací si stojíme

Kvalitní vývoj je pro nás prioritou. Proto nabízíme nadstandardní záruku, kdy jsme i po předání projektu připraveni zdarma opravovat případné chyby, které se vyskytnou v souvislosti s jeho používáním.

Domluvme se na nezávazné konzultaci. Zdarma.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

1.

Kontaktujte nás.

Kontaktujte nás s přibližným popisem plánovaného projektu. Domluvíme si schůzku, kde společně nezávazně a zdarma probereme veškeré podrobnosti a očekávaný postup případné realizace.

2.

Analýza možností vývoje

Zanalyzujeme možnosti vývoje, vybereme vhodné technologie a připravíme pro Vás základní návrh cenové kalkulace. Pokud nám dáte zelenou, začneme pracovat na realizaci zakázky dle Vašich představ.

3.

Pravidelné konzultace

Vývoj větších projektů u nás probíhá agilně, pravidelně se zákazníkem konzultujeme aktuální stav aplikace a řešíme další vylepšení. Zároveň od nás dostanete přístup k testovacím verzím a i v průběhu vývoje budeme v kontaktu s lidmi, co budou aplikaci používat.

4.

Předání aplikace

Po doladění veškerých detailů Vám aplikaci předáme, zaškolíme Vaše zaměstnance a pomůžeme Vám s nasazením do ostrého provozu.

Jsme připraveni na aplikaci pracovat i po jejím předání, od drobných úprav až po rozsáhlá rozšíření. Za naší prací si stojíme, proto nabízíme nadstandardní záruku a zdarma opravujeme veškeré případné chyby, které se projeví při používání aplikace.