Výběr z našich referencí

Vytvoříme pro Vás něco podobného, nebo klidně i úplně jiného. Nebojíme se nových výzev. Neváhejte nás kontaktovat!

Ukázka systému ESTIMAS

ESTIMAS - Time Tracking System

Vyvíjíme moderní systém na snadné evidování času stráveného na jednotlivých činnostech. Kromě sledování času systém umožňuje evidenci směn a absence.
Frontend část vyvíjená v technologii Vue.js, backend vyvíjen v ASP.NET Core (C#), komunikace přes REST API (Swagger)

Subaru Autwec Plzeň

Vytvoření nových webových stránek plzeňského dealera vozů značky SUBARU. Zákazník kladl důraz na zviditelnění nabídky dostupných vozidel a možnost zobrazení základních informací o vozidlech z aktuální modelové řady.
Nabídka vozidel na webových stránkách je pravidelně aktualizována ze serveru TipCars.com

Ukázka rozhraní aplikace nioPokladna

Mobilní aplikace pro obsluhu restaurace (Android, iOS)

Vytvořili jsme mobilní aplikaci pro obsluhu objednávek restaurace. Aplikace podporuje mobilní systémy Android i iOS, je vytvořena v moderní multiplatformní technologii React Native. Serverovou část tvoří ASP.NET (C#), komunikace přes REST API (json).

Ukázka systému CarTracker

CarTracker

Vyvíjíme systém pro sledování firemních vozidel, obecný základ dokážeme přizpůsobit na míru náročnějším zákazníkům a vytvořit jim tak specifické reporty, úpravy generování knihy jízd, napojení na systémy třetích stran atd.

Hotel Relax Vrchbělá

Nové webové stránky Hotelu RELAX v Bělé pod Bezdězem. Pro klienta bylo důležité přehledně a stručně informovat návštěvníka o službách hotelu a dostupnosti ubytování. Další důležitou funkcí je i výběr zajímavých míst v okolí, ke kterým přibyly v květnu 2020 i navrhované cyklotrasy.

Ukázka grafického rozhraní SAM

SAM - Server and Applications Monitoring

Vyvíjíme systém pro monitorování běhu serverů, služeb a aplikací. Systém v současné chvíli monitoruje dostupnost serverů/aplikací a upozorňuje na případná rizika (nedostatek místa na disku, nedostatek paměti RAM, abnormální vytížení CPU...)