Výběr z našich referencí

Vytvoříme pro Vás něco podobného, nebo klidně i úplně jiného. Nebojíme se nových výzev. Neváhejte nás kontaktovat!

Ukázka systému ESTIMAS

ESTIMAS - Time Tracking System

Vyvíjíme moderní systém na snadné evidování času stráveného na jednotlivých činnostech. Kromě sledování času systém umožňuje evidenci směn a absence.
Frontend část vyvíjená v technologii Vue.js, backend vyvíjen v ASP.NET Core (C#), komunikace přes REST API (Swagger)

Subaru Autwec Plzeň

Vytvoření nových webových stránek plzeňského dealera vozů značky SUBARU. Zákazník kladl důraz na zviditelnění nabídky dostupných vozidel a možnost zobrazení základních informací o vozidlech z aktuální modelové řady.
Nabídka vozidel na webových stránkách je pravidelně aktualizována ze serveru TipCars.com

WORK PRO

Tvorba nových webových stránek společnosti WORK PRO, která nabízí služby v oblasti personalistiky. Důležitou součástí těchto webových stránek je poté systém nabídek volných pracovních pozic s možností zpětného kontaktování.

Ukázka rozhraní aplikace nioPokladna

Mobilní aplikace pro obsluhu restaurace (Android, iOS)

Vytvořili jsme mobilní aplikaci pro obsluhu objednávek restaurace. Aplikace podporuje mobilní systémy Android i iOS, je vytvořena v moderní multiplatformní technologii React Native. Serverovou část tvoří ASP.NET (C#), komunikace přes REST API (json).

Ukázka systému CarTracker

CarTracker

Vyvíjíme systém pro sledování firemních vozidel, obecný základ dokážeme přizpůsobit na míru náročnějším zákazníkům a vytvořit jim tak specifické reporty, úpravy generování knihy jízd, napojení na systémy třetích stran atd.

Hotel Relax Vrchbělá

Nové webové stránky Hotelu RELAX v Bělé pod Bezdězem. Pro klienta bylo důležité přehledně a stručně informovat návštěvníka o službách hotelu a dostupnosti ubytování. Další důležitou funkcí je i výběr zajímavých míst v okolí, ke kterým přibyly v květnu 2020 i navrhované cyklotrasy.

Ukázka grafického rozhraní SAM

SAM - Server and Applications Monitoring

Vyvíjíme systém pro monitorování běhu serverů, služeb a aplikací. Systém v současné chvíli monitoruje dostupnost serverů/aplikací a upozorňuje na případná rizika (nedostatek místa na disku, nedostatek paměti RAM, abnormální vytížení CPU...)